Musiek1906 napisał(a):

Co prawda to prawda polsat robi jaja... Pare tygodni temu zastanawiali się czy "puścić" "Swiat wg Kiepskich" czy mecz Wisły 
Najlepiej było, gdy prawa do transmisji miało TVP. Mecze zawsze były w dogodnych godzinach.
|
Przeciez polsat nie ustala godziny meczow polskich druzyn w pucharach - nie powiedzieli mecz musi sie odbyc o 18:00 bo tak nam pasuje. Nie wiem czy dobrze mi sie zdaje ale godziny spotkan ustalane sa miedzy klubami.