Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.08.2011, 16:15
Musiek1906 napisał(a):Wyświetl post
Co prawda to prawda polsat robi jaja... Pare tygodni temu zastanawiali się czy "puścić" "Swiat wg Kiepskich" czy mecz Wisły
Najlepiej było, gdy prawa do transmisji miało TVP. Mecze zawsze były w dogodnych godzinach.
Przeciez polsat nie ustala godziny meczow polskich druzyn w pucharach - nie powiedzieli mecz musi sie odbyc o 18:00 bo tak nam pasuje. Nie wiem czy dobrze mi sie zdaje ale godziny spotkan ustalane sa miedzy klubami.
Odpowiedz cytując