Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3774
Stary 09.08.2011, 16:09
hiszpan00 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
Zastanawiające jak tej klasy wolny zawodnik nie budzi zainteresowania. Może niebawem zobaczymy go na polskich boiskach, choć problemem mogą okazać się jego wymagania finansowe to jednak z czasem będzie zmuszony zejść z ceny.
Wróci do Wisły Płock i historia zatoczy koło. Zdrówko mu nie pozwala być traktowanym poważnie przez europejskie kluby.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując