To juz zaczyna sie robic komedia

Tyle lat nikt nawet nie pomyslal o braniu kogos z Izraela, a teraz nagle wszyscy sie ustawiaja w kolejce

Niedlugo PZPN wprowadzi wymog conajmniej jednego Izraelczyka (zwlaszcza polskiego pochodzenia) w kadrze klubow ekstraklasy
Cytat:
|
Osobiście uważam, że transfery z tamtej ligi akurat w tym momencie to świetna sprawa, jest to bodaj jedyna liga europejska nierozsprzedana prawie w ogóle na zachód
|
Juz nie... Ostatnie 2 lata, a zwlaszcza to lato, to szturm klubow zagranicznych na wszystko co sie rusza. W ostatnim miesiacu slychac w Izraelu wielkie narzekanie ze wyjechali wszyscy, poziom ligi spadl i niema sensu kupowac karnetow skoro niema kogo ogladac

Teraz ktos sie doliczyl, jest... 36 (!) izraelskich pilkarzy w klubach zagranicznych

a jeszcze niedawno bylo z trudem 5...