Wyświetl pojedynczy post
MHaifa
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3769
Stary 09.08.2011, 15:55
To juz zaczyna sie robic komedia
Tyle lat nikt nawet nie pomyslal o braniu kogos z Izraela, a teraz nagle wszyscy sie ustawiaja w kolejce
Niedlugo PZPN wprowadzi wymog conajmniej jednego Izraelczyka (zwlaszcza polskiego pochodzenia) w kadrze klubow ekstraklasy

Cytat:
Osobiście uważam, że transfery z tamtej ligi akurat w tym momencie to świetna sprawa, jest to bodaj jedyna liga europejska nierozsprzedana prawie w ogóle na zachód
Juz nie... Ostatnie 2 lata, a zwlaszcza to lato, to szturm klubow zagranicznych na wszystko co sie rusza. W ostatnim miesiacu slychac w Izraelu wielkie narzekanie ze wyjechali wszyscy, poziom ligi spadl i niema sensu kupowac karnetow skoro niema kogo ogladac
Teraz ktos sie doliczyl, jest... 36 (!) izraelskich pilkarzy w klubach zagranicznych a jeszcze niedawno bylo z trudem 5...
Odpowiedz cytując