fan01 napisał(a):

|
Pewnie w waszym świecie nie do pojęcia jest, że takiego gościa jak ja sto razy bardziej interesuje mecz jakiegoś anonimowego Śląska od meczu Wie(L)kiej (L)egii?
|
Rzeczywiście jest to dla mnie nie do uwierzenia.
18 to cyber żart. Milion razy wolałbym, żeby Polsat olał transmisje tego meczu, dał Śląsk z całymi wypasami o 20 i powtórkę o 22. Byleby się od Legii odczepił. Mecze w pucharach, zwłaszcza klasyki, powinny mieć odpowiednia oprawę, a nie wakacyjną formę.