Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.08.2011, 15:54
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie w waszym świecie nie do pojęcia jest, że takiego gościa jak ja sto razy bardziej interesuje mecz jakiegoś anonimowego Śląska od meczu Wie(L)kiej (L)egii?
Rzeczywiście jest to dla mnie nie do uwierzenia.

18 to cyber żart. Milion razy wolałbym, żeby Polsat olał transmisje tego meczu, dał Śląsk z całymi wypasami o 20 i powtórkę o 22. Byleby się od Legii odczepił. Mecze w pucharach, zwłaszcza klasyki, powinny mieć odpowiednia oprawę, a nie wakacyjną formę.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując