Mocny napisał(a):

Czemu bez jaj? Owszem Sobol dużo dla Wisły zrobił, ale nie przesadzajmy że był najlepszym piłkarzem w epoce Cupiała. Jakby nie odszedł Szymek do Trabzonu, to Radek grzałby ławę. To dzięki Żurawiowi przeżywaliśmy wspaniałe chwile w sezonie 2002/2003. Tak samo jak to on strzelił gola mocnemu Interowi.