|
Wg mnie skoro mamy taką szeroką kadrę, to trzeba dać szansę Gargule, Jirsakowi i paru innym. Niech walcza i udowadniają swoją przydatność, a jeżeli goście się nie nadają, to nie wiem jaki jest sens trzymania ich w kadrze. Uważam, że taki pojedynek jest idealny do wystawienia tych, którzy ocierają się rzekomo o pierwszą jedenastkę.
|