Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gzesiekb
Junior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5796
Stary 09.08.2011, 14:02
Witam
mam takie pytanie.posiadam karnet na jesien i planuje zabrac na mecz dziecko które jeszcze niema skończone 6 lat czy wie ktoś jak to wygląda czy trzeba pokazać jakis dokument ze niema skonczone 6 lat zeby wpuścili jze za darmo
Odpowiedz cytując