Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gzesiekb
Junior Member
Od: 04.2011
Offline
#
5796
09.08.2011, 14:02
Witam
mam takie pytanie.posiadam karnet na jesien i planuje zabrac na mecz dziecko które jeszcze niema skończone 6 lat czy wie ktoś jak to wygląda czy trzeba pokazać jakis dokument ze niema skonczone 6 lat zeby wpuścili jze za darmo
gzesiekb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gzesiekb
Znajdź inne posty napisane przez gzesiekb