Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtator
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5795
Stary 09.08.2011, 13:47
sportnh napisał(a):Wyświetl post
witam

co trzeba zrobic zeby kupic bilet na zaglebie w przypadku gdy sie ma karty kibica? jak ja wyrobic i ile takowa kosztuje?
Drukujesz wniosek/spisujesz na kartkę dane i wypełniasz w strefie kibica..
Kosztuje 10 zł.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/bilety/karta_kibica/
tylko tyle wystarczyło.
Odpowiedz cytując