sportnh napisał(a):

witam
co trzeba zrobic zeby kupic bilet na zaglebie w przypadku gdy sie ma karty kibica? jak ja wyrobic i ile takowa kosztuje?
|
Drukujesz wniosek/spisujesz na kartkę dane i wypełniasz w strefie kibica..
Kosztuje 10 zł.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/bilety/karta_kibica/
tylko tyle wystarczyło.