Wyświetl pojedynczy post
MaThEuS
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Stanisław Dolny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 09.08.2011, 13:30
Witam, nie wiem czy akurat w tym temacie nalezy to pisać, ale myśle, że wypadałoby nagrodzić piłkarzy oraz trenera Zagłebia na wstepie meczu oklaskami, za to jak oni zachowali się, tworząc szpaler dla naszej drużyny gdy ta zdobyła mistrza..Co o tym myślicie?
Odpowiedz cytując