|
Witam, nie wiem czy akurat w tym temacie nalezy to pisać, ale myśle, że wypadałoby nagrodzić piłkarzy oraz trenera Zagłebia na wstepie meczu oklaskami, za to jak oni zachowali się, tworząc szpaler dla naszej drużyny gdy ta zdobyła mistrza..Co o tym myślicie?
|