|
Możliwe, mi pomogło w Jovanovicu(nie Marko, tylko tego napastnika z Liverpoolu) wygranie LE i Superpucharu Europy.
/edit
Jestem jeszcze selekcjonerem Hiszpanii. Mam jeszcze drugiego save'a, gdzie jestem w RC Strasbourg, krajowa liga francuska(3 liga) i chce ich do L1 wprowadzić, wypożyczyłem Stilica na sezon i póki co idzie świetnie.
Ostatnio edytowane przez PlacekTSW : 11.08.2011 o godz. 18:30.
|