Wyświetl pojedynczy post
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5538
Stary 09.08.2011, 13:00
nie Bale tylko Barry(z Man City)
wszystkim sie konczyly kontrakty, to to co mialem na transfery przerzucilem na pensje dalem kontrakty ~200tys€ za miecha, Ekstraklasa jest na 16. miejscu w rozgrywkach, ja Wisla wygrałem LE, ćwf LM x2, to moze to tez pomoglo

ja niestety z grywalnych mam tylko Polska lige bo procesor za słąby i muli jak wieksza baza danych i wiecej lig.
Ostatnio edytowane przez kamilll1906 : 09.08.2011 o godz. 13:02.



Odpowiedz cytując