nie Bale tylko Barry(z Man City)
wszystkim sie konczyly kontrakty, to to co mialem na transfery przerzucilem na pensje dalem kontrakty ~200tys€ za miecha, Ekstraklasa jest na 16. miejscu w rozgrywkach, ja Wisla wygrałem LE, ćwf LM x2, to moze to tez pomoglo
ja niestety z grywalnych mam tylko Polska lige bo procesor za słąby i muli jak wieksza baza danych i wiecej lig.