Jakim cudem w 2014 roku masz Balego, Kinga i Carricka w składzie? ^^ Ja byłem Wisłą w 2016 roku i moją największa gwiazdą póki co był Jovanović z Liverpoolu

.
Jeszcze odeszłem z Wisły, poszedłem do Norwich, awansowałem do Premiership, gdzie po pół roku awansowałem i zatrudniła mnie Chelsea i po sezonie Barca mnie wzięła, ale wracam do Wisły.