Wyświetl pojedynczy post
PlacekTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5537
Stary 09.08.2011, 12:56
Jakim cudem w 2014 roku masz Balego, Kinga i Carricka w składzie? ^^ Ja byłem Wisłą w 2016 roku i moją największa gwiazdą póki co był Jovanović z Liverpoolu .

Jeszcze odeszłem z Wisły, poszedłem do Norwich, awansowałem do Premiership, gdzie po pół roku awansowałem i zatrudniła mnie Chelsea i po sezonie Barca mnie wzięła, ale wracam do Wisły.
Powód: aktualizacja
Ostatnio edytowane przez PlacekTSW : 09.08.2011 o godz. 13:00.
Odpowiedz cytując