|
Najbardziej podobala mi sie ta wypowiedz Basalaja - to tylko pokazuje roznice miedzy nasza polityka transferowa a polityka transferowa innych zespołow (na przykladzie Lecha):
Stan przy tym ma jeszcze jedną zaletę – oko do piłkarzy. Co prawda czasami do pasji doprowadzało mnie to jego "not good enough", czyli że dany zawodnik nie prezentuje poziomu Wisły. A on miał rację. W zimie równocześnie interesowaliśmy się Vojo Ubiparipem i Cwetanem Genkowem. Stan stwierdził, że bierzemy Genkowa. I teraz widać, gdzie jest jeden, a gdzie drugi
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 09.08.2011 o godz. 13:03.
|