Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50938
Stary 09.08.2011, 12:38
Najbardziej podobala mi sie ta wypowiedz Basalaja - to tylko pokazuje roznice miedzy nasza polityka transferowa a polityka transferowa innych zespołow (na przykladzie Lecha):


Stan przy tym ma jeszcze jedną zaletę – oko do piłkarzy. Co prawda czasami do pasji doprowadzało mnie to jego "not good enough", czyli że dany zawodnik nie prezentuje poziomu Wisły. A on miał rację. W zimie równocześnie interesowaliśmy się Vojo Ubiparipem i Cwetanem Genkowem. Stan stwierdził, że bierzemy Genkowa. I teraz widać, gdzie jest jeden, a gdzie drugi
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 09.08.2011 o godz. 13:03.
Odpowiedz cytując