Wyświetl pojedynczy post
Lukasyno
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1318
Stary 09.08.2011, 12:33
FearTS napisał(a):Wyświetl post
No więc chce zacząć przygodę z siłownią no i mógłby mi ktoś napisać jakie ćwiczenia wykonywać ( ogólnie plan) i na czym polegają
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ tutaj masz stronke gdzie są pokazane ćwiczenia, ogólne zasady. Jak to przestudiujesz to będziesz miał mniej więcej zarys jeśli chodzi o trening na siłowni.
Napisz jaki jest Twój cel ćwiczeń, jakim sprzętem dysponujesz i ile razy w tygodniu masz czas na trening. Wtedy się coś rozkmini.
Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem,
czas straci wtedy znaczenie.
Gdy z hukiem otworzą się bramy Valhalli
nic nigdy już nas nie rozdzieli.
Przyjaźń,
której nie przerwie już nic.
Pamięć,
która będzie wciąż żyć.
Odpowiedz cytując