FearTS napisał(a):

|
No więc chce zacząć przygodę z siłownią no i mógłby mi ktoś napisać jakie ćwiczenia wykonywać ( ogólnie plan) i na czym polegają
|
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ tutaj masz stronke gdzie są pokazane ćwiczenia, ogólne zasady. Jak to przestudiujesz to będziesz miał mniej więcej zarys jeśli chodzi o trening na siłowni.
Napisz jaki jest Twój cel ćwiczeń, jakim sprzętem dysponujesz i ile razy w tygodniu masz czas na trening. Wtedy się coś rozkmini.
Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem,
czas straci wtedy znaczenie.
Gdy z hukiem otworzą się bramy Valhalli
nic nigdy już nas nie rozdzieli.
Przyjaźń,
której nie przerwie już nic.
Pamięć,
która będzie wciąż żyć.