Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50935
Stary 09.08.2011, 12:18
Optowałbym jednak za tym, żeby w przypadku jakiegokolwiek awansu nie nastawiać się na transfery, tylko na to, że od przyszłego roku Wisła będzie miała porządne boisko treningowe z infrastrukturą.
Odpowiedz cytując