Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50933
Stary 09.08.2011, 12:12
Wisoman napisał(a):Wyświetl post
Rozmowa z Bogdanem Basałajem, artykuł na onecie:
"Czyli o dziurze w budżecie, jak to miało miejsce po klęsce z Levadią, nie ma już mowy?
- Budżet przygotowuje się, zakładając wariant negatywny. Awans wpłynął pozytywnie na nasze finanse, ale jeśli pytanie ma zmierzać do tego, czy jeszcze pozyskamy nowych zawodników, to muszę odpowiedzieć, że w tym okienku transferowym już nie. Mamy stabilną i szeroką kadrę"

Czyli wychodzi na to że żadnych transferów już nie będzie.
Tylko, że wiarantu negatywnego już nie będzie (brak LE), więc można chyba nadwyżkę budżetową przeznaczyć na 1 transfer. Po za tym lepiej powiedzieć, że nie będzie transferów i zrobić kibicom niespodziankę niż na odwrót
Odpowiedz cytując