Wisoman napisał(a):

Rozmowa z Bogdanem Basałajem, artykuł na onecie:
"Czyli o dziurze w budżecie, jak to miało miejsce po klęsce z Levadią, nie ma już mowy?
- Budżet przygotowuje się, zakładając wariant negatywny. Awans wpłynął pozytywnie na nasze finanse, ale jeśli pytanie ma zmierzać do tego, czy jeszcze pozyskamy nowych zawodników, to muszę odpowiedzieć, że w tym okienku transferowym już nie. Mamy stabilną i szeroką kadrę"
Czyli wychodzi na to że żadnych transferów już nie będzie.
|
Tylko, że wiarantu negatywnego już nie będzie (brak LE), więc można chyba nadwyżkę budżetową przeznaczyć na 1 transfer. Po za tym lepiej powiedzieć, że nie będzie transferów i zrobić kibicom niespodziankę niż na odwrót
