Wyświetl pojedynczy post
Wisoman
Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Wisła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50932
Stary 09.08.2011, 12:06
Rozmowa z Bogdanem Basałajem, artykuł na onecie:
"Czyli o dziurze w budżecie, jak to miało miejsce po klęsce z Levadią, nie ma już mowy?
- Budżet przygotowuje się, zakładając wariant negatywny. Awans wpłynął pozytywnie na nasze finanse, ale jeśli pytanie ma zmierzać do tego, czy jeszcze pozyskamy nowych zawodników, to muszę odpowiedzieć, że w tym okienku transferowym już nie. Mamy stabilną i szeroką kadrę"

Czyli wychodzi na to że żadnych transferów już nie będzie.

Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
Odpowiedz cytując