Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50930
Stary 09.08.2011, 11:42
Jakby Delevem interesowalo sie PSV i inne wielkie kluby którę sa w stanie wyłozyć więcej od Wisły to by juz dawno sprzedali a nie czekali aż łaskawie Wisła podniesie cenę którą i tak mogłby inny klub przebić.
To tylko zagrywka i próba wyciągnięcia z Wisły jak najwięcej bo chętnych w rzeczywistości tak dużo nie ma. Dziś się urodziliście czy jak.. od tego są kluby, od tego są agenci żeby robić w chuja i wyciągać jak najwięcej. Mam nadzieje że klub nie popełni błędu i nie zapłaci za zawodnika 2 mln czy nawet 1 mln euro. Stanowczo za dużo. Tym bardziej za takiego. Fajnie, młody i cos tam gra. Ale nie dajmy się zwariować. Tego się właśnie boję po awansie do LM że Wisła będzie wydawać takie kwoty na zawodników i cała kasa pójdzie się j.. . Po co na co, za duże ryzyko. Robić swoje jak dotychczas czyli wyciągać takich Ilievów, Pareików, Meliksonów, Genkowów, Chavezów, Bitonów za półdarmo albo darmo. Nie trzeba płacić chorych pieniędzy za Delevów i innych bo za taką kasę to my kupiliśmy Ilieva, Pareike,Meliksona, Genkowa, Chaveza, Bitona, Nuneza i Lameya. Różnica jest i to kolosalna. Nie dać się zwariować w przypadku awansu do LM bo skończymy jak Pietrzałki Artmedie i inne którym się po.......iło od nadmiaru pieniędzy,zaczęli walić slepakami, zarządzanie klubem wydawało im się prosciejsze z powodu przypływu gotówki, mieli gorące głowy , hura bura co to my nie jesteśmy, "kupimy sobie kozaka za 2 mln, kozak przyjdzie, strzeli 4 bramki, kozak odejdzie za darmo i po 2 mln euro" i skończyli na dnie.
Albo dają Delewa za góra 500 tyś euro albo koniec tematu. Łachy nie robią, niech sobie idzie do tych PSVów i innych gigantów którzy się nim interesują, włącznie z Realem i Juventusem. Zresztą sprawa Deleva to raczej zamknięty temat i dobrze. Takich Delevów to będzie mieć jeszcze wielu i nie trzeba za nich będzie wykładać chorych pieniędzy. Mi ta sprawa z Delevem przypomina sprawę z Mierzejewskim, do teraz pukam się w łeb co za chory człowiek dał za niego tyle pieniędzy. W Turcji są frajerzy i to w przypadku transferów do nich z naszego klubu należy wykorzystywać, ale nie oznacza to że my mamy postępować podobnie.
Ostatnio edytowane przez CH. : 09.08.2011 o godz. 12:00.
Odpowiedz cytując