Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19472
Stary 09.08.2011, 11:25
Nie na temat stadionu ale nawiążę do ZIKiT.

Ostatnio w prasie był artykuł na temat jakiejś fontanny której budowę w/w organ nadzorował. Oczywiście pojawiły się jakieś kłopoty czy niezgodności i wykonawca postanowił zerwać zlecenie, zabrać manatki i się zwinąć.

Pytanie było czy wykonawca zapłaci jakąś karę za zerwanie kontraktu.

Odpowiedź dobrze znamy: Nie, ponieważ kar z powodu niedotrzymania terminu czy zerwania umowy nie było w kontrakcie. Jako rekompensatę w ramach ugody teren budowy miał zostać uprzątnięty do stanu przed rozpoczęciem prac .

Jaja pańskie. Może to jest instytucja powołana aby wyciągać z miasta kasę na lewo...
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując