Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19471
Stary 09.08.2011, 11:24
Właśnie dlatego sztandarowa...

Fazę grupową czy to LM czy LE zagramy u siebie, wiadoma sprawa. UEFA wbrew pozorom nie jest taka restrykcyjna.
Odpowiedz cytując