Chętnych jest wielu ale nie dają satysfakcjonującej ceny.
O tym przecież mówi Basałaj
Cytat:
|
Jestem trochę rozczarowany sponsoringiem w Polsce. Jest on nieadekwatny do budżetów klubów, które poniosły olbrzymie koszty przy budowie drużyn czy utrzymywaniu stadionów. Jeśli porównać to do lig zachodnich, to tam te wpływy są na poziomie 30 procent budżetu klubów, a u nas mówimy o co najwyżej 15 - 20 procentach.
|
Dla mnie dobrze klub robi. Lepiej przecież poczekać na LE / LM i wtedy kasa będzie większa. Nic na szybko.