Pawlolek napisał(a):

Ale bardzo wysoka kwota wykupu straszy. Powołując się na jego wywiad z Weszło - 1,2 MLN Euro.
@Down
Co do tego nie ma wątpliwości. Widać to po meczach oficjalnych jak i sparingowych w których grał.
|
Biton też pewnie podobną ma kwotę wykupu. Jeżeli będą dobrze grali to myślę, że kasa się znajdzie. Ktoś odejdzie być może, być może zarobimy na pucharach, być może BVB sprzeda Błaszczykowskiego, być może znajdzie się sponsor. Być może... Sądzę, że jak będzie okazja to nie przepuścimy kogoś dobrego. Na razie zanosi się na to, że Biton będzie lepszy od Genkova. Jest tylko jeden gracz, którego Wisła nie powinna sprzedawać za mniej niż 6-7 mln. Chyba każdy wie kogo mam na myśli.