wolfy napisał(a):

|
To ja Ci to wyjaśnię na prostym przykładzie: gdyby ktoś zgłosił się po Jirsaka, to pewnie puścilibyśmy go za grosze, bo wiadomo że prochu nie wymyśli. Kiedy jednak ktoś zgłosi się po Meliskona...
|
Nie porównywałbym Jirsaka do Tonewa z prostego powodu. Jirsak jest obcokrajowcem, ma 27 lat i za rok kończy mu się kontrakt. Tonew w CSKA był tutejszy, ma 21 lat i rozegrał 23 mecze w zeszłym sezonie z czego 75% w podstawowym składzie, dodatkowo 5 meczy w LE. Innymi słowy, gdybyśmy mieli 21-letniego Polaka, który już w takim wieku gra jak Jirsak teraz to gwarantuje Ci, że za mniej niż 0,5mln euro by od nas nie odszedł.