Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50926
Stary 09.08.2011, 11:09
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To ja Ci to wyjaśnię na prostym przykładzie: gdyby ktoś zgłosił się po Jirsaka, to pewnie puścilibyśmy go za grosze, bo wiadomo że prochu nie wymyśli. Kiedy jednak ktoś zgłosi się po Meliskona...
Nie porównywałbym Jirsaka do Tonewa z prostego powodu. Jirsak jest obcokrajowcem, ma 27 lat i za rok kończy mu się kontrakt. Tonew w CSKA był tutejszy, ma 21 lat i rozegrał 23 mecze w zeszłym sezonie z czego 75% w podstawowym składzie, dodatkowo 5 meczy w LE. Innymi słowy, gdybyśmy mieli 21-letniego Polaka, który już w takim wieku gra jak Jirsak teraz to gwarantuje Ci, że za mniej niż 0,5mln euro by od nas nie odszedł.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując