|
Chętnie bym pomógł ale nie mam pojęcia jak. Moim zdaniem to ma jakąś zależność ze sprzętem bo na laptopie w ogóle nie miałem tego błędu a na PC tak.
Z drugiej strony po jakimś czasie nie grania na PC właśnie z powodu crush dumpów skusiłem się żeby jeszcze raz spróbować. No i właśnie od tamtej pory miałem tylko raz.
Co zauważyłem crush dump pojawia się w momencie kiedy w menedżerze zadań przy fm.exe użycie pamięci przekracza 600000 K ale też nie zawsze.
Sprawdź jakie masz zużycie pamięci jak łapiesz crush dumpy. Spróbuj grać na mniejszej bazie danych może i zamiast w trybie pełnoekranowym w oknie. Nie wiem jak pomóc, próbuj wszystkiego!!!
|