JrQ- napisał(a):

|
co do Deleva, to pamiętam jak kupowaliśmy Meliksona, to też mieliśmy tłok na środku, jak dla mnie to by się przydał, bo dobry gracz z niego
|
Za późno .... gdybyśmy go wypatrzyli trochę przed mocarnymi klubami zachodnimi to może by się dało go wyciągnąć ... teraz ponoć 1,2 mln € to za mało ... pisze się o 2 mln ... nie przebijemy PSV Eindhoven czy Włochów.