Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50923
Stary 09.08.2011, 10:10
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
co do Deleva, to pamiętam jak kupowaliśmy Meliksona, to też mieliśmy tłok na środku, jak dla mnie to by się przydał, bo dobry gracz z niego
Za późno .... gdybyśmy go wypatrzyli trochę przed mocarnymi klubami zachodnimi to może by się dało go wyciągnąć ... teraz ponoć 1,2 mln € to za mało ... pisze się o 2 mln ... nie przebijemy PSV Eindhoven czy Włochów.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując