Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4594
Stary 09.08.2011, 10:02
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Gmoch zawsze był jebnięty i bez honoru ...
Ja tam bym go nie oceniał w ten sposób. Po pierwsze to jest legionista, a po drugie on już od dawna nie jest związany z Polską, jego kariera trenerska to głównie Grecja i Cypr, tak więc może tak mówić. Dla mnie jest bardziej Grekiem niż Polakiem. Mam tylko nadzieję że nie będzie komentował meczu Wisla - APOEL, bo mi się źle kojarzy z meczem PAO - Wisła.
Odpowiedz cytując