Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kiro18
Junior Member
Od: 02.2011
Offline
#
23206
09.08.2011, 09:10
Mam złamaną nogę i chciałbym wiedzieć czy mogę wejść na stadion o kulach? Mam karnet na MŁYN i szkoda byłoby opuścić taki mecz.
Kiro18
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kiro18
Znajdź inne posty napisane przez Kiro18