Wyświetl pojedynczy post
cronos20
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: lepsza strona błoń

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#840
Stary 09.08.2011, 09:04
laxa napisał(a):Wyświetl post
Wisła zaoferowała 1,2 mln euro za napastnika

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/wis...wiadomosc.html
... muszę odpowiedzieć, że w tym okienku transferowym już nie. Mamy stabilną i szeroką kadrę.
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...tml#material_2
... a w naszych sercach BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując