Temat
:
Rynek transferowy wg mediów (informacje bez komentarzy)
Wyświetl pojedynczy post
cronos20
Member
Od: 06.2011
Skąd: lepsza strona błoń
Offline
#
840
09.08.2011, 09:04
laxa
napisał(a):
Wisła zaoferowała 1,2 mln euro za napastnika
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/wis...wiadomosc.html
... muszę odpowiedzieć, że w tym okienku transferowym już nie. Mamy stabilną i szeroką kadrę.
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...tml#material_2
... a w naszych sercach BIAŁA GWIAZDA
cronos20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cronos20
Znajdź inne posty napisane przez cronos20