karas1983 napisał(a):

Powiedział, że będzie z tym problem a nie, że jest to nierealne więc niekoniecznie ściemnia.
Mam nadzieję, że ta magiczna granica zostanie przełamana jeszcze w tym okienku, zwłaszcza, że nasz budżet zasili najprawdopodobniej 800 tyś euro za Kalu Uche.
|
Wydanie ponad miliona euro na zawodnika wg mnie jest kwestią czasu (oczywiście w przypadku udanej przygody w pucharach).
Mi bardziej chodziło o to że Basałaj sciemnia jesli chodzi o to że nie jest za różowo w kwestii dochodowości klubu.