|
W dzisiejszej audycji RK Niedziałkowska wypowiadała się mało optymistycznie o terminie oddaniu stadionu. Tremin 30.08 jest niemozliwy do skrócenia i "najszybszym mozliwym czasie" czyli 12 dni na odbiór "żeby klub był zadowolony". Co za łaska!
Jest mozliwość bez ukończenia systemu oddymiania na otwarcie trybuny zachodniej - podobnie jak wschodniej - ale jak do tego odniesie się NB lub UEFA to nie wiadomo.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
|