Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12443
Stary 09.08.2011, 06:30
jan juz w 2005 roku uznalem Radka za jednego z wazniejszych pilkarzy wisly wszechczaqsow i po latach stierdzam ze jest to zdecydowanie pilkarz nr1 calej epoki "cupiala'

trzeba tez przyznac ze ma radek sporo szczescia ze w tak dlugiej karierze omijaja go kontuzje

oby tak dalej i nie mam nic przeciwko aby zostal naszym costacurtą i zakonczyl kariere grubo po 40-scte i niech nie bedzie taki skromny co do szybkosci , bo powrotem w meczu z polonia udowoodnil ze mlodsi pilkarze moga mu pozazdroscic formy !
Odpowiedz cytując