Wyświetl pojedynczy post
zibi2000
Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12442
Stary 09.08.2011, 00:25
Niby zwykły wywiad, każdy może powiedzieć co chce, a dziennikarz jeszcze wszystko przekręci po swojemu, ale ta rozmowa wydaję mi się autentyczna, jakbym sam jej słuchał. Szacunek dla Radka, bo dla mnie jest uosobieniem tego co w piłce najlepsze - walki, determinacji, honoru i charakteru.
Odpowiedz cytując