Wyświetl pojedynczy post
OrzelCT
Junior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 08.08.2011, 23:53
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Oznacza to, że 4 punkty bonusowe które Wisła by wywalczyła przełożyły by się na 1,000 do rankingu krajowego a ten wzrost poprzez 20% przełożyłby się na 0,200 dla Wisły. Efekt więc byłby taki, że Wisła dostałaby 1,200 + to co wynikałoby wyników meczów w IV rundzie.
Ok, dzieki juz wszystko jasne. Ale z tym " 1,200" dla Wisly to chyba sie pomyliles(?). W tym wypadku to Wisla powinna raczej dostac 4,200 (+ to co wynikałoby wyników meczów w IV rundzie)...?

Podsumowywujac, gdyby Wisle udaloby sie awansowac do LM mialaby okolo 10,5 pkt. W razie porazki startowalaby w LE TAK NAPRAWDE tylko z dorobkiem okolo 6,5 pkt(!) a i dostalaby wlasnie te 2 punkty pocieszenia jezeli ugrala w grupie LE mniej niz 2 punkty( czyli same porazki, ewentualny remis w grupie LE).
Jest to jednak spora roznica i uwazam ze to troche dziwne zeby dodawac juz teraz te 2 punkty do rankingu Wisly...

Uwazam ze ogromnym sukcesem (jaki celem na najblizszy czas) byloby uzyskanie taka liczbe punktow aby na najblizsze sezony miec rozstawienia we wszystkich rundach eliminacyjnych. W tym roku bylo to niecale 16 punktow. Takze w razie awansu do LM Wisle brakowaloby +-6 punktow(3 zwyciestw w grupie) a w razie LE +- 10pkt...! Czyli wyjscie z grupy i jakies 1/8finalow... Niestety watpie by Wisle udalo sie osiagnac ta liczbe punktow tylko w tym roku ... :/
Ostatnio edytowane przez OrzelCT : 09.08.2011 o godz. 00:02.
Odpowiedz cytując