Marszałek napisał(a):

|
Z chęcią bym ten mecz obejrzał ale kto ustalił takie nieprzystające do niczego godziny rozgrywania tych meczów?Poniedziałek 18.30. Ten poniedziałek idzie przeżyć ale godzina?Czy u nas w kraju zawsze wszystko musi być takie dziwne i nieprzystające do niczego.
|
Moze wzieli to z Premiership ,tam tez byly mecze kolejki w poniedzialek
ale jak mozna grac ostatni mecz kolejki juz w nowy tydzien,bez sensu ,ostatni mecz zamykajacy tydzien i kolejke i to hitowy pownien byc w niedziele wieczór,tak na deser.