Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15515
Stary 08.08.2011, 23:43
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Z chęcią bym ten mecz obejrzał ale kto ustalił takie nieprzystające do niczego godziny rozgrywania tych meczów?Poniedziałek 18.30. Ten poniedziałek idzie przeżyć ale godzina?Czy u nas w kraju zawsze wszystko musi być takie dziwne i nieprzystające do niczego.


Moze wzieli to z Premiership ,tam tez byly mecze kolejki w poniedzialek

ale jak mozna grac ostatni mecz kolejki juz w nowy tydzien,bez sensu ,ostatni mecz zamykajacy tydzien i kolejke i to hitowy pownien byc w niedziele wieczór,tak na deser.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując