|
miodzio już nie raz usuwałem, zakladałem nowego mnadżera, od nowa kariere zaczynałem i nic. Nie jest to jakas wyznaczona data.. pierwszy raz mialem z tym problem jak gralem juz 4 sezon. potem w 2... a teraz co raz wczesniej... przedostatnio bylo w połowie sezonu a teraz po 5 kolejce... ;/
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
|