brylant17 napisał(a):

|
Oglądam magiczne studio polsatu futbol o extraklasie i mecz Polonii i Wisełki pokazała tylko bramki wtf? to już nie mają prawa do skrótu? tak samo było z Widzewem pff.....
|
Polsat ma aż 3 czy nawet 4 magazyny ekstraklasy, więc nie dziw się, że w ostatnim, poniedziałkowym magazynie nie pokazano po raz wtóry naszego skrótu.
PS. Ładną polewkę mieli z Romka
