Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15513
Stary 08.08.2011, 22:33
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Oglądam magiczne studio polsatu futbol o extraklasie i mecz Polonii i Wisełki pokazała tylko bramki wtf? to już nie mają prawa do skrótu? tak samo było z Widzewem pff.....
Polsat ma aż 3 czy nawet 4 magazyny ekstraklasy, więc nie dziw się, że w ostatnim, poniedziałkowym magazynie nie pokazano po raz wtóry naszego skrótu.
PS. Ładną polewkę mieli z Romka
Odpowiedz cytując