-Goral- napisał(a):

|
Ale oczywiście Basałaj dobrze kombinuje i warto miasto pogonić.
|
Basałaj kombinuje bo tu idzie gra o grubą kasę.Tak po prawdzie to tu nie ma różnicy czy będzie LM czy LE - w obu rozgrywkach najpewniej będą 3 komplety czyli czwarta trybuna to +11 tyś ludzi a delikatnie licząc 80 zeta za bilet to daje dodatkowe 2.5 mln złotych wpływów.
Do tej pory Wisła nie poganiała bo to co było to wystarczało a miasto...jak nie zdążą to będzie to gigantyczna niegospodarność bo i mniejsze wpływy dla klubu i dla miasta a nie ma żadnych powodów by ta budowa już nie została ukończona - nie jest ukończona nie że jest tyle roboty tylko że od roku ona po prostu stoi(zamiast budować to dłubią sobie)