Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50903
Stary 08.08.2011, 22:07
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Basałaj w wywiadzie dla Gazyty Krakowskiej stwierdził (po raz kolejny), że transferów już nie będzie ...

http://www.gazetakrakowska.pl/strona...isle,id,t.html


więc nie ma co się podniecać Delevami i innymi Stachowiakami ;-)
W tym wywiadzie Basałaj wspomina o zatrudnieniu Witolda Lisa jako koordynatora ds szkolenia młodzieży... Było o tym wcześniej pisane? Wiadomo cokolwiek o tej osobie?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 08.08.2011 o godz. 22:19.
Odpowiedz cytując