Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline
#
50903
08.08.2011, 22:07
domin_czyzyny
napisał(a):
Basałaj w wywiadzie dla Gazyty Krakowskiej stwierdził (po raz kolejny), że transferów już nie będzie ...
http://www.gazetakrakowska.pl/strona...isle,id,t.html
więc nie ma co się podniecać Delevami i innymi Stachowiakami ;-)
W tym wywiadzie Basałaj wspomina o zatrudnieniu Witolda Lisa jako koordynatora ds szkolenia młodzieży... Było o tym wcześniej pisane? Wiadomo cokolwiek o tej osobie?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 08.08.2011 o godz. 22:19.
serek.c2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do serek.c2
Znajdź inne posty napisane przez serek.c2