Jaroo1 napisał(a):

Nie zauwazylem posta Rivera. Z Amica graja 23 wrzesnia i jest to pierwszy mecz we wrzesniu SLaska u siebie takze nawet jak stadion bedzie wyszykowany na 1 wrzesnia to nie bedzie okazji zagrac na nim meczu ligowego
|
Ale Liga Europy:
1 kolejka 16 września, 2 kolejka 29 września...