Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2449
Stary 08.08.2011, 21:13
Cytat:
GK: W tych rozgrywkach Wisła zagra w nowych strojach?
BB: Z tego co wiem, nowy model będzie gotowy do końca sierpnia, czyli w fazie grupowej pucharów, drużyna będzie grała już w nowych trykotach.
Wyciągnięte z wywiadu z Basałajem. To chyba ostatecznie kończy sprawę kiedy dostaniemy nowe koszulki.
Odpowiedz cytując