Cytat:
GK: W tych rozgrywkach Wisła zagra w nowych strojach?
BB: Z tego co wiem, nowy model będzie gotowy do końca sierpnia, czyli w fazie grupowej pucharów, drużyna będzie grała już w nowych trykotach.
|
Wyciągnięte z wywiadu z Basałajem. To chyba ostatecznie kończy sprawę kiedy dostaniemy nowe koszulki.