Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50902
Stary 08.08.2011, 20:27
Basałaj w wywiadzie dla Gazyty Krakowskiej stwierdził (po raz kolejny), że transferów już nie będzie ...

http://www.gazetakrakowska.pl/strona...isle,id,t.html


więc nie ma co się podniecać Delevami i innymi Stachowiakami ;-)
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 08.08.2011 o godz. 20:36.
Odpowiedz cytując