19tomek06 napisał(a):

Trochę z innej beczki, na oficjalnej nic konkretnego nie znalazłem.
Mam karnet na C, na mecz z Zagłębiem chcę zabrać znajomego (na Wiśle jeszcze nie był). Czy mogę kupić sobie bilet na inną trybunę, czy system działa tak, że tylko przez całą rundę na C mogę chodzić?
|
skoro kupiłeś na C abonament to abonament masz na C. koniec kropka.
Odstępstwo od tego istnieje tylko w przypadku europejskich pucharów.