zim zum napisał(a):

Coś mi kobieta w kasie zamieszałą i się chcę upewnic. Wolna sprzedaż jest od środy czy od czwartku ?
Jeszcze jedno zdanie na temat terminali. Nawet weterynarz w małym punkcie posiada terminal kart płatniczych I nie ma z tej okazji dwóch cenników.
|
eehh.. przecież pisze na oficjalnej stronie w zakładce "bilety" że wolna sprzedaż dla tych co nie kupili karnetów rusza 10 sierpnia..