Krav napisał(a):

|
Ja wiem czy tak słabo ? Biorąc pod uwagę absurdalny dzień i godzinę rozgrywania meczu, nieciekawego przeciwnika i to że Korona to generalnie marna drużyna to 7,100 osób to całkiem przyzwoity wynik (jak na nich). Co do liczby na młynie nie wypowiadam się, nie widziałem.
|
Ilosc ludzi w młynie Korony marna ale dosyć głośno dopingowali (jak na cały mecz i jak na ilość ludzi). Ruch porównywalnie głośny jak nie deko głośniejszy na początku meczu i zwłaszcza pod koniec. Druga połowa Ruchu słaba, sporo czasu przestali i słychać było głownie Koronę.