Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
kono
Member
Od: 12.2007
Offline
#
2447
08.08.2011, 19:56
Szprotson, ten Jose to chyba troll z drugiej strony wiadomo czego, jak jego komentarze poczytałem to aż głowa boli...
kono
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kono
Znajdź inne posty napisane przez kono