Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50895
Stary 08.08.2011, 19:36
Najbardziej brakuje kogoś, kto umiałby poukładać grę środka pola. Wilk to nie jest zawodnik do pary z Sobolewskim. Co najwyżej jego nastepca, ale klasą dorówna mu może za parę lat, jak będzie ciężko pracował.

Odnośnie blokowania transferów przez górę...Czy oni kiedykolwiek zaufają komuś i nie będą się wpieprzać ?
Ostatnio edytowane przez tofik : 08.08.2011 o godz. 19:43.
..
Odpowiedz cytując