|
Najbardziej brakuje kogoś, kto umiałby poukładać grę środka pola. Wilk to nie jest zawodnik do pary z Sobolewskim. Co najwyżej jego nastepca, ale klasą dorówna mu może za parę lat, jak będzie ciężko pracował.
Odnośnie blokowania transferów przez górę...Czy oni kiedykolwiek zaufają komuś i nie będą się wpieprzać ?
Ostatnio edytowane przez tofik : 08.08.2011 o godz. 19:43.
. .
|