Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50893
Stary 08.08.2011, 19:28
Kondipr napisał(a):Wyświetl post
Zrozumcie wreszcie, że on gra na pozycji Małeckiego! 4-3-3 nie oznacza trzech napastników..
Cytat:
W dużym skrócie możemy powiedzieć, że w systemie 1-4-3-3 bramkarz (1) i obrońcy (4) posiadają podobne obowiązki i zadania, jak w systemie brazylijskim, natomiast linia pomocy (3) została wzmocniona ilościowo o jednego zawodnika, zwiększając w ten sposób zakres operacji w atakowaniu i bronieniu. Liczba napastników (3) zabezpiecza wprawdzie ilościowo linię pomocy kosztem oddelegowania do niej jednego z graczy – ale jest to konfiguracja chwilowa (kiedy piłkę posiada przeciwnik), która w momencie atakowania może być natychmiast uzupełniona do czterech, pięciu i więcej zawodników atakujących
http://treningipilkarskie.w.interia.pl/cwtaktyka.html
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując