|
Senior Member
Offline
|
|
Kondipr napisał(a): 
|
Zrozumcie wreszcie, że on gra na pozycji Małeckiego! 4-3-3 nie oznacza trzech napastników..
|
Cytat:
|
W dużym skrócie możemy powiedzieć, że w systemie 1-4-3-3 bramkarz (1) i obrońcy (4) posiadają podobne obowiązki i zadania, jak w systemie brazylijskim, natomiast linia pomocy (3) została wzmocniona ilościowo o jednego zawodnika, zwiększając w ten sposób zakres operacji w atakowaniu i bronieniu. Liczba napastników (3) zabezpiecza wprawdzie ilościowo linię pomocy kosztem oddelegowania do niej jednego z graczy – ale jest to konfiguracja chwilowa (kiedy piłkę posiada przeciwnik), która w momencie atakowania może być natychmiast uzupełniona do czterech, pięciu i więcej zawodników atakujących
|
http://treningipilkarskie.w.interia.pl/cwtaktyka.html
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|
|