Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4586
Stary 08.08.2011, 19:23
mariutto napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że to Dziennik Polski troszkę panikuje. Bo to oni podali pierwsi tę informację.
DP panikuje zapewne nie przypadkowo, tylko dostali info od kogoś z klubu... I bardzo dobrze, bo żeby trybunę i otoczenie skończyć, wystarczy tydzień czy dwa...

Dlatego mogę się założyć o grubą kasę, że w ew. lm będziemy grać przy Reymonta...
Ddf
Odpowiedz cytując