mariutto napisał(a):

|
Wydaje mi się, że to Dziennik Polski troszkę panikuje. Bo to oni podali pierwsi tę informację.
|
DP panikuje zapewne nie przypadkowo, tylko dostali info od kogoś z klubu... I bardzo dobrze, bo żeby trybunę i otoczenie skończyć, wystarczy tydzień czy dwa...
Dlatego mogę się założyć o grubą kasę, że w ew. lm będziemy grać przy Reymonta...