Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50891
Stary 08.08.2011, 18:45
Edson napisał(a):Wyświetl post
Nie czaje postawy bułgarów. Tonewa sprzedali kuchenkom za 350 tys. euro, a jak my dajemy 3 razy tyle za Delewa to strzelają focha. Dałbym sobie z nim siana w negocjacjach z CSKA. Pamiętacie jak było z brazylijczykiem Nei'em 3 lata temu? Cena uzgodniona - 800 tys. euro, piłkarz ustalił warunki kontraktu z Wisłą, ale nagle arabowie z Al Shabab wyskakują z 1mln euro, a bułgarzy pokazują nam środkowy palec.
Mimo wszystko nie porównywałbym Toneva i Deleva. Ten pierwszy jest tylko (albo aż) dobrze zapowiadającym się pomocnikiem, a Delev już jest dobrym napastnikiem, 3 strzelcem w lidze w ubiegłym sezonie. Tonev dla Amiki to trochę tak jak np. Klich w Wolsburgu (oczywiście odpowiednio stosując proporcje) - jak sie sprawdzi to zajebiście, jak nie - trudno, dużo nie dali. Delev już pokazał, że jest niezłym napastnikiem (w wieku 21 lat).
Odpowiedz cytując