Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15505
Stary 08.08.2011, 18:43
Sedziowanie takie jak zazwyczaj, tyle ze wieksze ilosci tego "zazwyczaj"
Niezle prezentuje sie Vuko, widac czasami wystarczy doswiadczenie w naszej lidze.
Ja pie*** jaki ten Lech jest cienki jesli chodzi o strzal. Trzy strzaly w ciagu paru minut i wszystkie kilometr od bramki.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując